Apie mus

Sodyba Ranča įsikūrusi Ličiūnų kaime, Paberžės seniūnijoje, Vilniaus rajone. Nuo Vilniaus centro nutolusi 39 kilometrų atstumu.

Ranča- tai sodyba, kurią apima 9 hektarai  žemės ploto. Aptvertoje, išpuoselėtoje ir prižiūrėtoje teritorijoje yra penki dideli tvenkiniai bei įrengtas keturių namelių kompleksas, kurį sudaro didysis  namas su pokylių/pobūvių sale, du pirties nameliai su kubilais ir nakvynės namas. Sutvarkyta privati aplinka.  

Nuomos paslaugas teikiame nuo 2009 metų. Kasmet sodyba vis gražėja ir tobulėja.

Nuoma vyksta visais metų laikais, tiek vasarą, tiek  ir žiemą.

Čia galėsite atitrūkti nuo kasdieniškų rūpesčių, pailsėti, pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais, smagiai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima.

Tai puiki vieta ne tik Jūsų poilsiui, bet ir  ypatingoms šventėms: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, gimtadieniams, įvairiems pobūviams, teminiams vakarėliams, klasiokų/bendradarbių/giminių susitikimams, bernvakariams ir mergvakariams, bei kitų progų šventėms švęsti.

Dedame visas pastangas, kad galėtumėme patenkinti visus Jūsų poreikius. Kiekvienam iš Jūsų norime pasiūlyti  paslaugas, atitinkančias Jūsų pageidavimus.   

Stengiamės, kad sodyba paliktų Jums nepakartojamų įspūdžių.  Maloniai kviečiame Jus apsilankyti!

 Su pagarba, Rančos šeimininkai.